kliknij aby wyświetlić
-----------------
Budowa kanalizacji ściekowej w Tuszynie


TELEFONY I ADRESY » Adresy E-mail


 

Adresy E-mail:  

Stanowisko

Imię Nazwisko

Adres

Urząd Miasta - centrala

 

tuszyn@tuszyn.info.pl

Burmistrz Miasta

Witold Małecki

burmistrz@tuszyn.info.pl

Skarbnik

Małgorzata Ożarek

skarbnik@tuszyn.info.pl

Sekretarz

Beata Krawczyk

sekretarz@tuszyn.info.pl

Z-ca Skarbnika

Janiszewska Małgorzata

janiszewska@tuszyn.info.pl

Ref. Ogólnoorganizacyjny

Sylwia Piter

ogolny@tuszyn.info.pl

ABI, Informatyk

Joanna Krawczyk

joanna.krawczyk@tuszyn.info.pl

Referat Dróg i Zieleni

Marcin Skrzypczyk

m.skrzypczyk@tuszyn.info.pl

Dyrekotr COAFSiP

Jarosław Urbański

urbanski@tuszyn.info.pl

Ref. Oświaty i Wychowania

Teresa Janczak

oswiata@tuszyn.info.pl

Ref. tech.-Inwestycyjny 

Joanna Soborowska

inwestycje@tuszyn.info.pl

USC

Grażyna Laciborowska

usc@tuszyn.info.pl

Ewidencja Ludności

Anetta Malicka

ewidencja.ludnosci@tuszyn.info.pl

Ref. Gospodarki Przestrzennej i Rolnictwa

Elżbieta Wizner

geodezja@tuszyn.info.pl

Kontrola wewnętrzna

Krzysztof Janicki

janicki@tuszyn.info.pl

Obrona Cywilna

Mateusz Wymysłowski

oc@tuszyn.info.pl

Księgowość - Płace

Bożena Król

place@tuszyn.info.pl

Podatki

Jarosław Fister

j.fister@tuszyn.info.pl

Biuro Rady Miejskiej

Bogusława Płonek

Aneta Kudra

radamiejska@tuszyn.info.pl

Centrum Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Alkoholizmowi

Monika Oleksiewicz

centrum@tuszyn.info.pl

 







Informacja opublikowana przez:
  Artur Olasik dnia 14 czerwiec 2005 godz. 15:02
Ostatnia modyfikacja: [Rejestr zmian]
  Joanna Krawczyk dnia 17 październik 2017 godz. 09:29
Liczba odsłon:
  21690 od 14 czerwiec 2005 godz. 15:02  (średnio 5.75 odsłon/dobę)

Urząd Miasta w Tuszynie
tuszyn@tuszyn.info.pl